Cześć!

Mam na imię Ola. Jestem fanką życia z wszystkimi jego przejawami, z zamiłowaniem do poszukiwań, ciekawością radością, a czasem ze złością i smutkiem. Rozwój, głębia, kontakt z ludźmi i doświadczenia, to moja pasja, choć nie zawsze to łatwa eksploracja. Jestem żoną mojego męża już od kilku ładnych lat i psią mamą słodziaka Rufiego.

Cześć!

Mam na imię Ola! Jestem fanką życia z wszystkimi jego przejawami, z zamiłowaniem do poszukiwań, ciekawością radością, a czasem ze złością i smutkiem. Rozwój, głębia, kontakt z ludźmi i doświadczenia, to moja pasja, choć nie zawsze to łatwa eksploracja. Jestem żoną mojego męża już od kilku ładnych lat i psią mamą słodziaka Rufiego.

Dzielę się z Tobą moją historią, której zawdzięczam BYCIE W TU I TERAZ.
Może znajdziesz w niej kawałek swojej opowieści,

bo przecież tak naprawdę

życie to nasza wspólna historia.

O mnie

Pamiętam, kiedy jako 17-nastolatka znalazłam książeczkę przedstawiającą pozycję jogi i zaczęłam praktykować. To było pierwsze ważne odkrycie, tego jako mogę być ze sobą, jak mogę się lepiej czuć. Przez jakiś czas praktykowałam jogę i zaczęłam też eksplorację różnych form rozwoju. Pracowałam nad sobą poprzez warsztaty, sesje, psychoterapię i różne rytuały. 

Ciało było moim przewodnikiem i motywatorem w poszukiwaniach.

Zafascynowała mnie psychologia, człowiek, praca z ludźmi. Zaczęłam sama doświadczać prowadzenia szkoleń i było to dla mnie wielkie “wow”.  

Tuż po studiach wyjechałam do pracy w Indiach, w organizacji wspierającej ubogie kobiety. To było dla mnie duże przeżycie i mocna lekcja, a samotna podróż dookoła Indii, była szansą na poznanie granic własnych możliwości. 

Po powrocie do Polski zaczęłam pracę jako trener. Przez kilka lat bardzo intensywnie podróżowałam, tym razem po Polsce. 

Prowadziłam szkolenia, poznawałam ludzi, w międzyczasie robiąc Szkołę Trenerów, podyplomowe studia psychologiczne, szkołę Podstaw Pomagania Gestalt, kurs coachingu i wiele, wiele innych warsztatów, które cały czas umacniały mnie w rolach, które pełniłam. 

Kolejno przyszło: zarządzanie zespołami, działami szkoleń i budowanie ścieżek rozwoju dla całych organizacji. Skala działań była coraz większa, napięcie z tym związane również, a moje ciało zaczęło mi dawać coraz silniejsze sygnały, “że ta droga mi nie służy”.

Doszłam do punktu totalnej bezsilności i to w końcu pozwoliło mi zobaczyć, że wiele moich przekonań jest nieprawdziwych, a życie woła mnie w swoją stronę inaczej, niż mi się wydawało…

To był impuls do poszukiwań siebie w roli coacha, trenera odporności psychicznej, stylów myślenia i instruktora jogi kundalini.

Teraz już wiem, że każda z tych technik, którym bardzo wiele zawdzięczam i które mnie prowadziły, stosowane bez miłości do siebie i innych, mijają się z celem.

Akceptację, czułość i prawdziwe doświadczenie siebie, buduje prawdziwy spokój.

Moje doświadczenia i kwalifikacje

Mam ponad 15-letnie doświadczenie współpracy z ludźmi na salach szkoleniowych i sesjach indywidualnych, dając im moją uwagę, wsparcie i wiedzę.

Pełniłam role: lidera zespołu szkoleń i rozwoju, kierownika działu szkoleń, key talent managera, trenera, mentora i coacha w międzynarodowych i polskich organizacjach (PwC, Jeronimo Martins Drogerie i Farmacja, VWS oraz Natura).

Każda z tych ról, to cenna lekcja życia:, odnajdywania się w różnych środowiskach, mierzenia się z ciągle rosnącymi oczekiwaniami, szybkim tempem i wysokim poziomem stresu. Doświadczenie to, dało mi głęboki impuls do poszukiwań spokoju wewnętrznego, który zostaje na dłużej, nie poddając się bieżącym okolicznościom i zdarzeniom. Stąd bliska mi jest droga, filozofii – niedualności – advaita vedanta. 

15 lat doświadczenia
w obszarze rozwoju i szkoleń

5000 godzin prowadzonych
szkoleń, sesji coachingowych i mentoringowych

6 lat doświadczeń kierowania działami szkoleń i rozwoju (PwC , Jeronimo Martins Drogerie i Farmacja)

Moje Top 5 talentów wg Gallupa: Empatia, Uczenie się, Indywidualizacja, Osiąganie, Bliskość

Styl myślenia FRIS
- Partner

Wierzę, że każde doświadczenie ma sens
i zaprasza do wejścia na

Własną Drogę

Wierzę, że każde doświadczenie ma sens
i zaprasza do wejścia na

Własną Drogę

Zapraszam Cię do odważnego spotkania tego, co piękne i trudne,
do pracy nad tym, co dziś Cię woła, dając temu pełną akceptację.
Wierzę i doświadczam, że to doprowadzi Cię do tego, kim naprawdę jesteś.

Do Twojego wewnętrznego spokoju i spełnienia.