DLa ciebie:

Badanie FRIS®

DLa ciebie:

Badanie FRIS

Masz w sobie potencjał i zasób do tego, aby żyć

w zgodzie ze sobą w spokoju i spełnieniu!

Poznaj Badanie stylu myślenia i działania FRIS®

Badanie na styl myślenia i działania FRIS® wspieram zrozumienie siebie i to, jak każdy z nas innymi drogami może osiągnąć swoje cele, równowagę i stan FLOW.

Zapraszam Cię do FRIS® czyli narzędzie, które określa i opisuje naturalny sposób myślenia i działania. Pokazuje, jak najlepiej korzystać z predyspozycji które masz, które kształtują to jak postrzegasz sytuacje, jakich bodźców potrzebujesz w pracy, w relacjach, w rozwoju osobistym aby być spokojnym i spełnionych.

Badanie FRIS nie jest oceną, ani pomiarem kompetencji i osobowości, lecz narzędziem które pomaga zrozumieć i docenić Twój naturalny sposobu myślenia. Dzięki temu masz możliwość głębiej przyjrzeć się i zrozumieć, jak odbierasz informacje, działasz w różnych warunkach oraz budujesz relacje z innymi ludźmi.

W nowych dla siebie sytuacjach kiedy doświadczenie nie podpowiada gotowych rozwiązań, reagujesz i podejmujesz decyzje w typowy dla siebie sposób. 

W psychologii poznawczej nazywa się go stylem poznawczym czy stylem myślenia. Model FRIS® w prosty sposób tłumaczy kluczowe różnice w sposobie myślenia i działania, a kwestionariusz FRIS®,  trafnie diagnozuje indywidualny styl myślenia wynikający z czterech stylów poznawczych/ perspektyw:

Styl Myślenia to preferencje Twojego umysłu, które zasadniczo nie podlegają zmianie w trakcie życia, natomiast styl działania podlega niewielkim modyfikacjom.  Badanie FRIS® wystarczy więc zrobić raz i korzystać z informacji o sobie, do świadomego kreowania swojego otoczenia. 

Rekomendacje

Znając preferencje swojego umysłu, możesz:

FRIS® nie wartościuje ludzi na lepiej lub gorzej funkcjonujących,

a podkreśla unikalność każdego sposobu myślenia.

Co wyróżnia FRIS®?

Prosty i praktyczny
- trafnie oraz przystępnie wyjaśnia w jaki sposób podejmujesz decyzje i rozwiązujesz problemy

Dla Ciebie i Twojego zespołu
- wspiera Cię w diagnozie i rozwoju oraz tworzeniu efektywnych zespołów

złoty globus

Całkowicie polski
- opracowany przez polski zespół, na podstawie odpowiedzi polskich respondentów

Wysoce wiarygodny
- kwestionariusz FRIS spełnia standardy wysokiej jakości narzędzi psychometrycznych

BADANIE FRIS®

Charakterystyka

Badanie FRIS nie jest oceną ani pomiarem kompetencji, lecz służy do określenia Twojego naturalnego sposobu myślenia.

Odpowiedzi udzielone na 76 pytań diagnostycznych zostaną wykorzystane wyłącznie do obliczenia profilu i nikomu nie zostaną udostępnione.

W kwestionariuszu nie ma dobrych ani złych odpowiedzi, nie ma dobrych ani złych wyników końcowych – każdy Styl Myślenia ma swoje silne i słabsze strony. To ważne żeby odpowiadać zgodnie z wewnętrznymi przekonaniami, kierując się tym, co dla Ciebie jest typowe, naturalne, komfortowe. Unikać odpowiedzi wbrew swojej naturze, nawet jeśli byłyby one zgodne z oczekiwaniami współpracowników, rodziny, znajomych.

Przebieg procesu FRIS:

1. ZAMÓWIENIE BADANIA

Na badanie umów się mailowo wysyłając do mnie wiadomość na: kontakt@aleksandrarudnicka.pl. Ustalimy termin badania i przelew płatności.

2. REALIZACJA BADANIA

Po zaksięgowaniu wpłaty prześlę do Ciebie zaproszenie do wypełnienia kwestionariusz ,który znajduje się na platformie FRIS®.

3. SESJA KONSULTACYJNA

Po wypełnieniu przez Ciebie kwestionariusza potrzebne jest min. 3 dni robocze na wygenerowanie pełnego raportu. Po tym czasie możemy się umawiać na sesję konsultacyjną. Taka sesja trwa około 1,5h i jest w formie on-line. Wszystkie szczegóły techniczne umawiamy w momencie potwierdzania terminu spotkania. W trakcie sesji zapoznam Cię z metodologią badania i z wszystkimi szczegółami Twojego wyniku. To będzie przestrzeń na porozmawianie o Twoich preferencjach, wyzwaniach i tym jak wiedza o Twoim stylu myślenia może Cię wesprzeć w spełnieniu tego, co dla Ciebie ważne.

4. RAPORT W FORMIE ELEKTRONICZNEJ

Wyniki badania czyli pełny raport  indywidualny FRIS® z opisem Twojego Stylu Myślenia, Stylu Działania i wskazówkami , które pozwolą Ci lepiej wykorzystać własny potencjał, otrzymasz na swoją skrzynkę mailową po naszym spotkaniu.

Szczegóły

Inwestycja w badanie: 450 zł 

W tym otrzymujesz: 

  • dostęp do kwestionariusza on-line, 
  • 1.5h sesja konsultacyjna on-line która pozwolą Ci lepiej zrozumieć i wykorzystać własny potencjał
  • przesłanie raportu w formie elektronicznej.

Zapraszam Cię do badania kwestionariuszem FRIS® i sesji konsultacyjne o TWOIM STYLU MYŚLENIA I DZIAŁANIA.

 Ludzie są różni, zrozum ich, zaakceptuj i daj przestrzeń do wyrażenia siebie pamiętając jednocześnie o tym wszystkim co zdrowe i dobre dla Ciebie jako osoby.

Zapraszam Cię do FRISowania!